Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Handgekleurd |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Lichte golven in het blad, niet storend en inherent aan het type werk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 10-2-2021 om 10:47 |
Eindtijd | 16-5-2021 om 14:53 |