Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Zeer bijzonder en gezocht kunstobject van de hand van Leon Adriaans. Het betreft een beschilderd, door hemzelf vervaardigd, kistje. Daarin een gesigneerde videoband en een 'brochure'.
Verder wat losse publicaties en krantenknipsels van en over Leon Adriaans.
Het kistje meet 27 x 19 x 6cm.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 26-2-2017 om 19:18 |
Eindtijd | 12-3-2017 om 19:18 |