Leon Adriaans - Zonnestralen in Sterrenbos - Verkocht

Leon Adriaans - Zonnestralen in Sterrenbos kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 2.185,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Leon Adriaans - Zonnestralen in Sterrenbos kopen? Bied vanaf 1250!Leon Adriaans - Zonnestralen in Sterrenbos kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  doorroy

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Leon Adriaans (1954-2004)
Jaartal1992
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk “Zonnestralen in Sterrenbos” van Leon Adriaans. Het Sterrenbos grenst aan de boerderij waar kunstschilder Leon Adriaans (1944-2004) woonde en werkte.
Het schilderij is geschilderd op een triplex plaat en erg kleurrijk.

Leon Adriaans (1954-2004)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  doorroy

Lid sinds 2019
2 verkochte items
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 2.185,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 14:10
Eindtijd:07-07-2020 om 21:32
Biedingen (7)
Gjafh
07 jul. / 21:25
€ 1900
Kirfie
07 jul. / 21:25
€ 1800
Gjafh
07 jul. / 21:24
€ 1700
Kirfie
07 jul. / 21:24
€ 1600
Gjafh
04 jul. / 19:24
€ 1500
Kirfie
04 jul. / 19:24
€ 1450
Gjafh
03 jul. / 12:04
€ 1250