Leon Savelsberg - origineel werk

Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!
Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!
  • Leon Savelsberg (1922-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen..32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel op papier met hand geschreven poetische tekst.
Werk in prima staat.

werk in prima staat.

lijst heel simpel

Leon Savelsberg (1922-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  thelau

Lid sinds 2021
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
Sluit over 4d 4u 44m 13s
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHerk de Stad,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:03-02-2023 om 17:05
Eindtijd:08-02-2023 om 20:16