De kunstschilder Leonard Pieter Versteeg werd geboren op 17 januari 1901 te Waalwijk. Hij woonde en werkte voornamelijk in de omgeving van Tilburg en Sprang Capelle en sinds 1927 in Hilversum.
Versteeg schilderde, aquarelleerde (pastel) en tekende (pen) portretten, landschappen en bloemen. Nieuw-Impressionisme. Versteeg was lid van o.m. de Vereniging van Beeldend Kunstenaars “Laren-Blaricum" en "Hilversum". Hij gaf zelf ook les aan de Rijkskweekschool Hilversum en aan J.Th.H. van Calker, J.M. Letter en G. van Velsen.
Redelijk
Het werk is sfeervol. vertoont wel gebruikssporen, craquelé en is misschien aan een opfrisbeurt toe. Kleine reparatie achterzijde.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 24,50