Dit kunstwerk is een ets, uit welk jaar dit werk kom is onbekend en is gesigneerd met potlood.
Leonor Fini was een Frans-Argentijnse kunstenaar geboren in 1908. Ze was bekend om haar surreële en fantastische kunstwerken, die vaak vrouwelijke personages tonen in ongewone situaties en omgevingen. Fini's werk is beïnvloed door de surrealistische beweging, maar ze ontwikkelde ook haar eigen unieke stijl en visie. Haar schilderijen zijn geaccentueerd door elegantie en verfijning, en tonen vaak een feministische boodschap. Leonor Fini was ook actief in het theater en de opera, en creëerde decorontwerpen en kostuums. Haar werk wordt gezien als belangrijk binnen de surrealistische kunstbeweging en blijft tot op de dag van vandaag inspireren.