Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 - Verkocht

Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!
Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!Leonor Fini - Gesigneerde litho - 'La fille avec le Turban' - 46/100 kopen? Bied vanaf 55!
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Prachtige gesigneerde en genummerde lithografie van Léonor Fini.Uitstekende conditie.
Oplage: 46/100.
Papiersoort: BFK Rives..
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Leonor Fini (1908-1996)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
57 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-09-2022 om 10:46
Eindtijd:29-09-2022 om 19:15
Biedingen (2)
Mormol
22 sep. / 22:13
€ 65
ArtAtelier
18 sep. / 11:40
€ 55