Leonor Fini - La Fille - Verkocht

Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!
Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - La Fille kopen? Bied vanaf 25!
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.  Klein vouwtje rechterhoek vel, 2 speldenknop (ets) gaatjes, zie foto. Afmeting Ets: 46 x 31 cm.
Papiersoort: Grijs papier.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk van 4 lithografieën.

Klein vouwtje rechterhoek vel, 2 speldenknop (ets) gaatjes, zie foto.

Leonor Fini (1908-1996)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1513 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
50 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 19:30
Eindtijd:01-01-2020 om 19:01
art2win
01 jan. / 18:53
€ 25