Leonor Fini - Leonor Fini - geliefden in schemerduister - gemende techniek - 1947 gesigneerd

Leonor Fini - Leonor Fini - geliefden in schemerduister - gemende techniek - 1947 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!
Leonor Fini - Leonor Fini - geliefden in schemerduister - gemende techniek - 1947 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!Leonor Fini - Leonor Fini - geliefden in schemerduister - gemende techniek - 1947 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!
  • Leonor Fini (1908-1996)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1946
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leonor Fini 1907 - 1996
Geliefden in schemerduister - gesigneerd werk; gemengde techniek.
Fini wordt meestal onder de surrealisten gerekend; iets waar ze zelf niet blij mee was. Ze was gewoon te eigenzinnig om ergens bij te horen.
Een andere vriend  was Picasso, waaraan ze vroeg wanneer hij nou eindelijk eens met z’n gepruts ophield..
Mijn werk is van uitmuntende subtiliteit. Het niet afgebeelde landschap kun je voelen; hetlandschap waar de geliefden in innige omarming naar kijken.
Machtig… Fini woonde samen met twee mannen, en ontelbare poezen… men kon haar vaak in onderkleding zien schilderen (foto niet bij de veiling inbegrepen)
De prachtige gemengde techniek van Leonor Fini, geeft dit werk een enorme diepgang. Voor een kunstenaar die, naar eigen zeggen, op zoek was naar ‘het perfecte ongeluk’, is dit een prachtig voorbeeld naar haar streven.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bakkum, Nederland

Starttijd29-11-2021 om 12:31
Eindtijd3-12-2021 om 20:41
Openingsbod € 1.750
ObjectlocatieBakkum,  Nederland