Leonor Fini 1907 - 1996 Geliefden in schemerduister - gesigneerd werk; gemengde techniek. Fini wordt meestal onder de surrealisten gerekend; iets waar ze zelf niet blij mee was. Ze was gewoon te eigenzinnig om ergens bij te horen. Ze kende wel veel kunstenaars, waar ze mee bevriend was. Beroemde naaktfoto van Cartier-Bresson van haar, wordt gezien als een van de beste foto’s van de meester… Een andere vriend was Picasso, waaraan ze vroeg wanneer hij nou eindelijk eens met z’n gepruts ophield.. Daarbij natuurlijk mensen als Dali… Mijn werk is van uitmuntende subtiliteit. Het niet afgebeelde landschap kun je voelen; hetlandschap waar de geliefden in innige omarming naar kijken. Machtig… Fini woonde samen met twee mannen, en ontelbare poezen… men kon haar vaak in onderkleding zien schilderen (foto niet bij de veiling inbegrepen)
Zeer Goed
De prachtige gemengde techniek van Leonor Fini, geeft dit werk een enorme diepgang. Voor een kunstenaar die, naar eigen zeggen, op zoek was naar ‘het perfecte ongeluk’, is dit een prachtig voorbeeld naar haar streven.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bakkum, Nederland
koeriersdienst