Leonor Fini - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Leonor Fini - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Leonor Fini - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (273)

Lid sinds 2010
37043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Leonor Fini (1908-1996)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/175

Herkomst: Privécollectie

Administratieve code:

QQBV

Het werk is egaal verkleurd. Het passe-partout is aan vervanging toe.

Leonor Fini (1908-1996)

Alle items van deze kunstenaar(19) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (273)

Lid sinds 2010
37043 verkochte items
71 cm
101 cm
49.5 cm
69 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:13-02-2019 om 11:22
Eindtijd:19-02-2019 om 19:17

KVDC
19 feb. / 08:52
€ 40