"Les moineaux" - kleurenlithografie, 300 ex. - Verkocht

"Les moineaux" - kleurenlithografie, 300 ex.  kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

"Les moineaux" - kleurenlithografie, 300 ex.  kopen? Bied vanaf 39!"Les moineaux" - kleurenlithografie, 300 ex.  kopen? Bied vanaf 39!

Mara Tran-Long

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Mara Tran-Long
GesigneerdHandgesigneerd

Droomachtige lithografie van Mara Tran Long uit een gelimiteerde oplage. Oosterse gratie,onschuld en mystiek komen in deze lithografie samen.

Handgenummerd 47/300 en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie: 64,0 cm x 44,0 cm. Afmetingen blad: 76,0 m x 56,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro.

Mara Tran-Long

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:22-06-2014 om 18:59
Eindtijd:29-06-2014 om 18:59
DeTiste
28 jun. / 07:01
€ 39