Niet of onleesbaar gesigneerd - LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd - Verkocht

LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LESTAGES - FEMME AVEC FLEURS, grote lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Lestages - Femme avec Fleurs

Romantische, grote kleuren lithografie op zwaar mat papier, Handgesigneerd door de kunstenaar.

In uitstekende staat, is nooit ingelijst geweest.

Formaat blad: 76 x 56 cm, motief: 54 x 37 cm.

Lage biedingsstart op slechts 5 euro

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:10-11-2015 om 15:43
Eindtijd:17-11-2015 om 20:43
HeerHANS
10 nov. / 16:21
€ 5