Levien Verschage, aquarel: Indiase vrouw met ezel

Levien Verschage, aquarel: Indiase vrouw met ezel kopen? Bied vanaf 50!
Levien Verschage, aquarel: Indiase vrouw met ezel kopen? Bied vanaf 50!Levien Verschage, aquarel: Indiase vrouw met ezel kopen? Bied vanaf 50!Levien Verschage, aquarel: Indiase vrouw met ezel kopen? Bied vanaf 50!

Levien Verschage

Geplaatst door  grotevriendelijkereus

1 verkochte items
  • Levien Verschage
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd: Levien V

Afmeting: 40 x 25 cm

Levien Verschage

1 verkochte items

Starttijd:18-01-2016 om 16:40
Eindtijd:25-01-2016 om 16:40
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland