Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 - Verkocht

Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 kopen? Bied vanaf 40!
Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 kopen? Bied vanaf 40!Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 kopen? Bied vanaf 40!Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 kopen? Bied vanaf 40!Lia Stouten, ets: droom, handgesigneerd en genummerd, 1989 kopen? Bied vanaf 40!
  • Lia Stouten (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Lia Stouten

Techniek: ets

Titel: Droom

Nummer: 2/10

Afmetingen voorstelling: 33 x 32 cm

Ingelijst:  Nee

Conditie:

In goede staat.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door KiewitKunst op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Lia Stouten (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (302)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:04-01-2015 om 21:36
Eindtijd:11-01-2015 om 21:36
popstael
11 jan. / 18:02
€ 40