Lia van Leeuwen - Ontmoeting - Verkocht

Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/40

Lia van Leeuwen (Waddinxveen, 1954)

Lia van Leeuwen woont in Rotterdam-zuid en heeft een atelier aan huis. Vanaf 1987 heeft ze voornamelijk ge-etst. Ze werkt ook met olieverf.
Met haar etsen vertelde ze verhalen, symbolisch. Elk figuurtje vertegenwoordigde wel iets. Deze symbolen heeft ze gebundeld in een spel kaarten: bezinningskaarten. Haar symbolen zijn heel langzaamaan uit haar beeldende werk verdwenen. Steeds meer naar de achtergrond verschoven, achtergrond werd voorgrond en nu werkt ze met kleur. Kleur vertegenwoordigt voor haar gevoel. In haar schilderijen gaat het over gevoel, ruimte, betrokkenheid, vrijheid, warmte...

Is in goede staat

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
56 cm
65 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 15:38
Eindtijd:13-12-2020 om 20:59
takamine
13 dec. / 18:24
€ 20