Liesbeth Rahder - Het toneelstuk

Liesbeth Rahder - Het toneelstuk kopen? Bied vanaf 1!
Liesbeth Rahder - Het toneelstuk kopen? Bied vanaf 1!Liesbeth Rahder - Het toneelstuk kopen? Bied vanaf 1!
  • Liesbeth Rahder (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Rahder op geschept papier. Het lijkt een aquarel  maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk  is in perfecte conditie. Gesigneerd  en genummerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Liesbeth Rahder (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
34 cm
34 cm
Sluit over 7d 20u 42m 30s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:30-09-2022 om 15:11
Eindtijd:14-10-2022 om 22:41