Liesbeth Rahder - In the mood for I

Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!
Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!
  • Liesbeth Rahder (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage89/90
niet ingelijst

Liesbeth Rahder (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Birgit79

Lid sinds 2022
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
71 cm
55 cm
Sluit over 3d 3u 50m 20s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatiePoppel ,  België
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 20:56
Eindtijd:03-02-2023 om 22:10