Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998

Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Liesbeth Rahder (1955)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Liesbeth Rahder. Jaar: 1998. Afmetingen doek: H60.5  x b60.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Liesbeth Rahder (Volendam, 1955) studeerde van 1980 tot 1985 aan de Amsterdamse Rietveldacademie.

Zij schildert intuïtief en begint met grote gestructureerde kleurvlakken over het gehele doek, voordat ze in detail treedt. Daarin kan ze heel ver gaan, met minieme inscripties die dikwijls in de natte verf gekrast zijn met een paletmes of de achterkant van een borstel.

De voorstellingen lijken op haar handschrift en het zijn de tegenstellingen en overeenkomsten van de figuren die je als kijker in het werk trekken, je dwingen je eigen verhaal te maken. Hoe verhalend en herkenbaar haar voorstellingen ook zijn, het lijkt wel of Liesbeth Rahder altijd de impuls volgt om met borstel of paletmes de bijzonderheden van het materiaal waarmee ze werkt naar boven te brengen.

Ze werkt overwegend met olieverf op canvas, maar in de sculpturen die ze onlangs maakte zie je haar gevoeligheid en sublieme gevoel voor materialen; combinaties van natuursteen en brons en smeedijzer.

In zeer goede staat

Liesbeth Rahder (1955)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
60.5 cm
60.5 cm
Sluit over 5d 20u 15m 00s
Openingsbod€ 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 16:57
Eindtijd:02-08-2021 om 19:51