Peter de Ru - Introvert Portret
Anke Peddemors - Op de WC peinzend
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Type kunstwerk | Fotografie |
Prachtige ingelijste foto van Lilith (Henriëtte van Gasteren).
De foto heeft een beeldformaat van 21,5 x 30,5 cm, lijstmaat 57 x 52 cm.
Het betreft hier een eenmalige proefdruk die nooit commercieel uitgebracht is (H/C).
De foto is aan de achterzijde gesigneerd en aan de voorzijde gesigneerd
en getiteld op het passe-partout.
Professioneel ingelijst.
Uniek exemplaar van deze topfotografe.
Wordt goed verpakt verzonden in noppenfolie tussen boardplaten.
Starttijd | 6-4-2016 om 0:04 |
Eindtijd | 11-4-2016 om 0:09 |