Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20.5 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/1 |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wormerveer, Nederland | ||
Objectlocatie | Wormerveer, Nederland |
Starttijd | 2-2-2019 om 10:35 |
Eindtijd | 10-2-2019 om 16:36 |