Lily Corver - abstractie

Lily Corver - abstractie kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ReneeR

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Lily Corver (1955)
Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/15
Twee kleurenets , door kunstenaar zelf afgedrukt.Maten betreffen het beeldformaat. Witte rand van papier ongeveer 5cm. rondom.

Oningelijst werk, in plastik bewaard; geen sporen van tape e.d. , noch aan de voor- of achterkant van het papier. Verzending/aanlevering in stevige kartonnen koker.

Lily Corver (1955)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  ReneeR

Lid sinds 2018
1 verkochte items
52 cm
50 cm

Starttijd:27-01-2019 om 13:31
Eindtijd:09-02-2019 om 22:25
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd