Lily Corver - ingelijste ets

Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!

Lily Corver - ingelijste ets

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Lily Corver - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Lily Corver (1955)
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/125
Ingekleurde ets/aquatint, eigen druk van de kunstenaar. Zuurvrij ingelijst in nette mat-aluminium Barth lijst.

Afhalen van de ets in Essen(B) heeft de voorkeur. Essen is ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het kavel wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 65,00

Lily Corver (1955)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
41 cm
51 cm
32 cm
32 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-03-2020 om 00:12
Eindtijd:03-08-2020 om 19:13

Biedingen (8):

Lukvin
3 aug. / 19:05
€ 25
vick0295
3 aug. / 19:05
€ 25
Lukvin
3 aug. / 19:02
€ 20
vick0295
3 aug. / 19:02
€ 15
Lukvin
2 aug. / 16:49
€ 10
Elegant
2 aug. / 16:49
€ 5
Lukvin
28 jul. / 17:11
€ 3
claire2010
21 jul. / 09:36
€ 1