Lily Corver - zonder titel

Lily Corver - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Lily Corver (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Onderdeel van een serie van 3 etsen2 kleurenetsBeeldformaat 25 x 30cm

Lily Corver (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ReneeR

Lid sinds 2018
1 verkochte items
25 cm
30 cm
Starttijd:30-01-2019 om 16:55
Eindtijd:06-02-2019 om 22:48
Openingsbod € 35
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland