Lily Derksen - ETS DE TUIN Handgesigneerd SLECHTS 25EX!!!! - Verkocht

Lily Derksen - ETS DE TUIN Handgesigneerd SLECHTS 25EX!!!! kopen? Bied vanaf 25!
  • Lily Derksen (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Fraaie zwart/wit ets van Lily Derksen
Afmeting blad  49x65 cm  in prima staat
handgesigneerd en genummerd oplage 25ex

Lily Derksen (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37 )

2062 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
49 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:13-07-2018 om 07:17
Eindtijd:20-07-2018 om 21:33
ericjeen
19 jul. / 22:35
€ 25