Lily van der Stokker - Kusje - Verkocht

Lily van der Stokker - Kusje kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 160,00

Lily van der Stokker - Kusje kopen? Bied vanaf 120!Lily van der Stokker - Kusje kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Lily van der Stokker (1954)
Jaartal2000
StijlStreet Art
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/25
Kleurrijke zeefdruk van Lily van der Stokker. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Lily van der Stokker (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
46 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:06-03-2019 om 12:44
Eindtijd:17-03-2019 om 22:37
Biedingen (5)
Serge
17 mrt. / 22:14
€ 160
fernandez
17 mrt. / 10:02
€ 150
RealHunter
16 mrt. / 19:49
€ 140
fernandez
16 mrt. / 11:22
€ 130
Serge
15 mrt. / 12:31
€ 120