Type | Schilderij |
Jaartal | 2010 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Lin Jin Chun is lid van de Fujian Artists Association, een vooraanstaande groep kunstenaars in Shanghai. In diezelfde bruisende stad heeft Lin Jin Chun zijn atelier. Met grote regelmaat worden de werken van Lin Jin Chun geëxposeerd binnen China. Dankzij het contact met Galerie Kunstbroeders worden zijn werken sinds 2011 ook in Europa tentoongesteld en verkocht. Er zijn exposities in Frankrijk, Spanje, Duitsland, Luxemburg, België en Nederland geweest. Lin Jin Chun is een schilder met vele talenten. Zijn oeuvre is zeer divers; van zeer expressionistische naakten tot impressionistische pasteus geschilderde bloemen en planten en zijn Tibet portret serie. Lin Jin Chun is een meester in al zijn werk en wordt in Europa exclusief vertegenwoordigd door Galerie Kunstbroeders. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland |
Starttijd | 6-4-2022 om 11:58 |
Eindtijd | 13-4-2022 om 21:33 |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |