James Robertson Miller - Landschap met koeien bij Leiden
Rob de Haan - Oliedoek boerderij Rob de Haan
Jan Engel - Kasteel De Cannenburgh (bij Vaassen)
Willem Gerard Hofker - Venezia
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | C-Print |
Stijl | Afrikaans |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Glas in lijst kapot: rechtsonder | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of breda, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam of Breda, Nederland |
Starttijd | 17-3-2021 om 20:39 |
Eindtijd | 22-3-2021 om 22:25 |