Linoleumsnede rijstpapier?Hans van Dokkum - Verkocht

Linoleumsnede rijstpapier?Hans van Dokkum  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Linoleumsnede rijstpapier?Hans van Dokkum  kopen? Bied vanaf 1!Linoleumsnede rijstpapier?Hans van Dokkum  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  patrickv

4 verkochte items
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige linoleumsnede op rijstpapier? van Hans van Dokkum

Goede staat

Hoogte 45cm

Breedte 34 cm

Verzendkosten: 7 euro of ophalen in Asperen

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:26-04-2014 om 17:28
Eindtijd:03-05-2014 om 17:28
Biedingen (5)
kvkranenburg
29 apr. / 18:43
€ 15
marcov
29 apr. / 18:43
€ 15
kvkranenburg
29 apr. / 13:01
€ 10
wubbo
29 apr. / 13:01
€ 5
wubbo
27 apr. / 21:58
€ 1