Linosnede in Naieve stijl. Voorjaar Jekerdal (Limburg) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Grote linosnede op karton. Zeer mooi werk in naieve stijl, alleen helaas gesigneerd met onbekende signatuur. In Passepartout.

Titel: Zuid Limburg
Jaartal: 1970
Afmetingen: 60cm x 80cm (afmetingen beeld: 39x52cm).
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 1/20

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging binnen NL mogelijk voor 35 euro (eventueel te combineren met andere aankopen), muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
9989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)

Starttijd22-9-2011 om 10:52
Eindtijd28-9-2011 om 10:52