Linosnede in Naieve stijl. Voorjaar Jekerdal (Limburg) - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Grote linosnede op karton. Zeer mooi werk in naieve stijl, alleen helaas gesigneerd met onbekende signatuur. In Passepartout.

Titel: Zuid Limburg
Jaartal: 1970
Afmetingen: 60cm x 80cm (afmetingen beeld: 39x52cm).
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 1/20

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging binnen NL mogelijk voor 35 euro (eventueel te combineren met andere aankopen), muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-09-2011 om 10:52
Eindtijd:28-09-2011 om 10:52
sanellie
23 sep. / 13:32
€ 50