Lita van Engelenhoven - geen titel

Lita van Engelenhoven - geen titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Lita van Engelenhoven (1948)
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/130
Buitenmaat 80x45

Lita van Engelenhoven (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
35 cm
62 cm
Starttijd:07-02-2022 om 15:31
Eindtijd:13-02-2022 om 20:55
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland