Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer

Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer kopen? Bied vanaf 19!

Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer

Verkoopprijs: € 19,00

Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer kopen? Bied vanaf 19!Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer kopen? Bied vanaf 19!Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer kopen? Bied vanaf 19!Litho 57/60 - Budweiser, lager Beer kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Litho - Budweiser, lager Beer.
In zeer goede staat.
Verzenden mogelijk.
Oplage 57/60.
Gesigneerd: Jansen '79.
Zie ook mijn andere advertenties.

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:01-05-2016 om 19:19
Eindtijd:12-05-2016 om 19:19

Daraja
12 mei / 18:52
€ 19