litho Corneille/ Lefebre gallery

litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!litho Corneille/ Lefebre gallery kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  Janzenop

16 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit is een complete catalogus van de expositie die CORNEILLE in de LEFEBRE GALLERY  in NEW YORK hield in 1970.

de kaft is een prachtige litho,uitgevouwen  55x18 cm groot , kleur geel,zwart; het boekje is 18,5x18 cm. groot

perfecte staat ,

verzendkosten voor koper 8,50 euro in NL

Dit item is verkocht voor 79,00

Starttijd:16-11-2014 om 21:49
Eindtijd:26-11-2014 om 21:54

harrie55
26 nov. / 21:45
€ 79