Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen

Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!Litho met stoomtrein en stoomboot - Oivind Enger (1936) - Noorwegen kopen? Bied vanaf 1!

Oivind Enger

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Oivind Enger
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van een Noorse kunstenaar.
Vervaardigd door Oivind Enger.
Rechtsonder gesigneerd met potlood en linksonder voorzien van oplagenrs 117/200.
Werk is in goede staat, alleen onder (met name in de marge) een verkleuring.

Afkomstig van Kiwanis Klub Lier.

Afmetingen 27x37 cm
Afmetingen voorstelling: 23x32 cm

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Oivind Enger

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:21-11-2014 om 23:21
Eindtijd:29-11-2014 om 23:21

Biedingen (9):

Koper2014
29 nov. / 23:15
€ 15
hilde1964
28 nov. / 22:58
€ 13
Ferre
28 nov. / 22:58
€ 11
hilde1964
28 nov. / 22:58
€ 11
Ferre
28 nov. / 22:57
€ 9
hilde1964
28 nov. / 22:57
€ 7
Ferre
28 nov. / 15:46
€ 5
Koper2014
27 nov. / 15:03
€ 3
Ferre
26 nov. / 23:47
€ 1