Litho Paard met Naakt. Gesigneerd. - Verkocht

  • Emil Kotrba (1912-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie litho van vrouw en een paard met een voor mij onbekende signatuur. Zie foto.

Titel: Naakt/Paard
Jaartal: 1961
Afmetingen: 40cm x 30cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 23/50

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden, aangetekend in een koker voor 15 euro. Afhalen in Amsterdam/Diemen zonder meerkosten. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Emil Kotrba (1912-1983)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:29-07-2011 om 12:44
Eindtijd:08-08-2011 om 12:49
fotoart
08 aug. / 12:42
€ 10