Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, Pieter Becks kenmerkende Litho. Blad 76x57 en afbeelding 45x45.
Afbeelding van deze zeer strakke zwart witte uitgevoerde druk spreekt voor zich.
De druk is niet in grote oplage gemaakt, tweede druk en daarmee zeer sprekend werk.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 3-4-2017 om 21:39 |
Eindtijd | 9-4-2017 om 20:39 |