Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd

Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!Litho van SHUNYAM 33 X 33 cm-ABN-AMRO TENNISTOERNOOI genummerd-gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Shunyam (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele litho nr. 484 / 500.

Deze litho is gemaakt voor ABN-AMRO n.a.v. het ABN-AMRO tennis toernooi.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:02-07-2015 om 17:06
Eindtijd:09-07-2015 om 17:06

AK_Amsterdam
9 jul. / 16:18
€ 15