Lithogravie - Upupa Epops (De Hop) - Wilhelm von Wright - 1917

Lithogravie - Upupa Epops (De Hop) - Wilhelm von Wright - 1917 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 37,00

Lithogravie - Upupa Epops (De Hop) - Wilhelm von Wright - 1917 kopen? Bied vanaf 20!Lithogravie - Upupa Epops (De Hop) - Wilhelm von Wright - 1917 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  doorn2150

29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Wilhelm von Wright (1810-1887)
GesigneerdHandgesigneerd

verschenen in : 'Svenska Foglar Efter Naturen Och Pa Stenritade' by Wilhelm von Wright, published in 1917-1929, printed by A. Bortzells, Stockholm.

Wilhelm von Wright (1810 - 1887) was een Zweeds-Finse schilder en amateur naturalist, vooral bekend om zijn illustraties van vogels en vissen.

afm. : 27 x 22 cm ( op blad 38 x 27 cm )

conditie : uitstekend - heldere kleuren, ruime marges, verso blank

Dit item is verkocht voor 37,00

Starttijd:06-12-2016 om 10:17
Eindtijd:20-12-2016 om 10:17

Biedingen (5):

estr
20 dec. / 10:05
€ 37
pauloirbans
18 dec. / 09:50
€ 32
LongJohn
18 dec. / 09:49
€ 27
pauloirbans
18 dec. / 09:49
€ 25
LongJohn
14 dec. / 22:31
€ 20