Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets - Verkocht

Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Livinus van de Bundt (1909-1979)
Jaartal1943
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/20
Ets door Livinus van de Bundt
Voorstelling van een huilend meisje
Losbladig, beeldmaat 28x22, bladmaat 48x32
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Livinus' en l.o. in de druk
Genummerd in potlood r.o.: '20/20'
Annotatie en datering l.o. op het blad: 'Cat. nr.26 "la fille pleurante" Livinus v.d. Bundt fec. 1943'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-06-2022 om 10:43
Eindtijd:12-06-2022 om 20:19
donsje
12 jun. / 20:05
€ 40