Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho

Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Livinus van de Bundt (1909-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1945
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!
Litho door Livinus van de Bundt
Voorstelling van een liggend naakt
Losbladig, beeldmaat 22x30, bladmaat 32x48
Proefdruk, op de achterzijde voorzien van een vingerafdruk
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Livinus'
Tevens gesigneerd r.o. in de druk
Op blad l.o. getiteld en annotatie: 'Naakt (No.1 uit suite) 1945'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:03-05-2022 om 15:32
Eindtijd:10-05-2022 om 19:13
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingWereldwijd