Livinus van de Bundt - litho: Une main frappant.. - Verkocht

Livinus van de Bundt - litho: Une main frappant.. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Livinus van de Bundt - litho: Une main frappant.. kopen? Bied vanaf 20!Livinus van de Bundt - litho: Une main frappant.. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Livinus van de Bundt (1909-1979)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Litho van Livinius van de Bundt. Gesigneerd met vingerafdruk op de achterzijde. Afmetingen voorstelling: H37 x b28 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:02-01-2019 om 21:40
Eindtijd:07-01-2019 om 20:12
zwartwater
04 jan. / 13:11
€ 20