Liz Hansen - vrouw naakt

Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!
Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!Liz Hansen - vrouw naakt kopen? Bied vanaf 50!
  • Liz Hansen (1946)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2015
Afmetingen32 cm x 6 cm (h x b)
Gewicht2 gram
GemerktHandgesigneerd
Mooi beeld van keramiek van Liz Hansen uit Geertruidenberg geboren 23 April 1946 .
Zij heeft de academie van beeldende kusten te Rotterdam gedaan .

Het beeld is gaaf wat kleine gebruiks sporen

Liz Hansen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  hansepansie

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
6 cm
32 cm
Starttijd:18-01-2023 om 18:28
Eindtijd:27-01-2023 om 21:17
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLoule,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa