Gepatineerde bronzen asbak en kandelaar, in samenwerking met Marietje Mazel. Het werk is niet gesigneerd. Afmetingen: H25 x b20x d20cm.
In zijn sculpturen tovert Lo van der Linden (1937 – 2017) kunstenaar wielen, onderdelen van ploegen, eggen en andere alledaagse objecten om tot nieuwe kunstvoorwerpen. Hij bewerkt de onderdelen niet, maar gebruikt ze zoals ze zijn. Met hun eigen identiteit worden ze in hun nieuwe gedaante ‘voor eeuwig’ behouden. Lo van der Linden verwierf internationale faam met zijn sculpturen, die onder meer geplaatst werden in Duitsland, Nijmegen, Amsterdam en Den Haag.
"De woning en atelier aan de Vogelzang te Puth-Schinnen vormen méér dan een twee-eenheid, maar een waar kunstenaarsdomein. Zijn vrouw Marietje Mazèl heeft vanuit haar eigen atelier een eigen mythische wereld in sieraden opgebouwd. Samen met Lo heeft zij de oude vakwerkboerderij in de loop van vier decennia veranderd in een klein paradijs, dat liefde voor de natuur en gastvrijheid ademt."