Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1999 |
Techniek | IJzer |
Stijl | Abstract |
Afmetingen | 52 x 46 x 24 cm (h x b x d) |
Gewicht | 8000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Lo van der Linden stelt zijn ijzerplastieken samen uit afgedankte gereedschappen en schroot.
Lo zijn plastieken vertonen een boeiende dubbelheid: je herkent onderdelen als tandwielen, kogellagers, schoffels, de bladen van een zaagmachine, werktuigen die de sporen van gebruik dragen. Aan de andere kant lijken zijn plastieken uit een andere wereld te komen: mythische wezens, strijdwagens, gebruiksobjecten en voorwerpen van verering, archeologische vondsten waarvan we het gebruiksdoel niet meer kennen.
Lo laat zien hoe mooi een zaagblad is, een lager, een schoffel en een wiel, afgedankt als gebruiksobject, maar als vorm, onder handen genomen door de kunstenaar, tijdloos mooi en boeiend.
Prachtig uniek werk van een bijzondere kunstenaar.
Levering in overleg.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 28-10-2019 om 16:37 |
Eindtijd | 11-11-2019 om 20:50 |