Lode Sengers, grafiek - Verkocht

Lode Sengers, grafiek kopen? Bied vanaf 1!
Lode Sengers, grafiek kopen? Bied vanaf 1!Lode Sengers, grafiek kopen? Bied vanaf 1!
  • Lode Sengers (1896-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grafiek van Lode Sengers.

Afmeting grafiek: H 29 cm x B 18 cm

Ingelijst: H 45 x B 28 cm

Handgesigneerd

Oplage 8/10

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:14-02-2018 om 15:11
Eindtijd:28-02-2018 om 15:11
avdb
14 feb. / 16:05
€ 1