Loek Bosman, Pentekening, "Kasteel Stadhuis Vught"

Loek Bosman, Pentekening, "Kasteel Stadhuis Vught" kopen? Bied vanaf 55!
  • Loek Bosman (1933)
TypeTekening / Aquarel

Originele pentekening 300 x 400 mm

Tevens enkele zeefdrukken gesigneerd door de kunstenaar. € 22,50

Loek Bosman (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  AtelierLoek

2 verkochte items
Starttijd:20-03-2014 om 10:11
Eindtijd:28-03-2014 om 10:11
Openingsbod € 55
Objectlocatie Nederland