FA. (2)

Loek Grootjans - Inflameble

Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!
Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!Loek Grootjans - Inflameble kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Loek Grootjans (1955)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel inflamableKunstenaar Loek grootjansJaartal 1981Uit de serie de ArbeidersNr 32/70Papier 65br x 50cm hoog

Loek Grootjans (1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:28-12-2018 om 16:49
Eindtijd:04-01-2019 om 22:52
Openingsbod€ 25
Objectlocatiebodegraven, Nederland
VerzendingWereldwijd