Loes Koldijk-Meyers - luchtballon, ets aquatint 1999

Loes Koldijk-Meyers - luchtballon, ets aquatint 1999 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Loes Koldijk-Meyers - luchtballon, ets aquatint 1999 kopen? Bied vanaf 25!Loes Koldijk-Meyers - luchtballon, ets aquatint 1999 kopen? Bied vanaf 25!Loes Koldijk-Meyers - luchtballon, ets aquatint 1999 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  MCD
FA. (3)

23 verkochte items
  • Loes Koldijk-Meyers (1929)
Jaartal1999
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ets aquatint uit 1999

Arches papier 21 x 14 cm

afdruk 13 x 10 cm

1e van 6 exeml.

zeer goede staat

geen onvolkomenheden

Loes Koldijk-Meyers (1929)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  MCD
FA. (3)

23 verkochte items
14 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-01-2021 om 14:49
Eindtijd:07-02-2021 om 22:24

Biedingen (3):

Rosw
1 feb. / 17:53
€ 30
Ericvanbreda
1 feb. / 17:53
€ 28
Ericvanbreda
31 jan. / 09:51
€ 25