Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37.5 x 30.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11 / 15 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Purmerend, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 30-4-2022 om 21:18 |
Eindtijd | 20-12-2022 om 22:04 |