Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 93 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 33/70 |
Litho van Lon Buttstedt (1950), r.o. gesigneerd, getiteld 'Himalaya Blues VI'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst. Het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 16 euro, aangetekend 17,65
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 12-8-2018 om 12:31 |
Eindtijd | 24-8-2018 om 19:25 |