Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst - Verkocht

Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!Lon Buttstedt, ingelijste litho 'Himalaya blues V', Barth lijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Lon Buttstedt (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Lon Buttstedt (1950),  gesigneerd, genummerd 36/66 en getiteld 'Himalaya blues V' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 73x93, beeld 45x65 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.

Verzending 15,50, aangetekend 17,15.

Lon Buttstedt (1950)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-05-2018 om 19:50
Eindtijd:01-06-2018 om 19:50
HeleenH
01 jun. / 17:42
€ 50